Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika ds. Sprzedaży

Olimp Meble

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja targetów sprzedażowych salonów

  • segregacja oraz dostarczenie w terminie dokumentów księgowo-kadrowych według wytycznych

  • obsługa posprzedażowa i obsługa reklamacji

  • udzielanie informacji o ofercie handlowej Meble Olimp

  • aktualizacja oferty sklepu (ceny, produkty, promocje)

  • dbałość o wizerunek sklepu i firmy

  • wychodzenie z inicjatywą pro-sprzedażowych rozwiązań i pomysłów

  • wspieranie Doradców Klienta w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • samodzielność w działaniu, umiejętność wyznaczania priorytetów

  • doświadczenie w pracy z obsługą klienta

  • otwarty umysł i gotowość na nowe wyzwania

  • kreatywność

  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej/wyposażenia wnętrz

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży meblowej/wyposażenia wnętrz acz niekonieczne

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Pakiet szkoleń

  • Motywacyjny system premiowania

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość korzystania z rabatów firmowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Rozwój osobisty oraz możliwość awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • premie

Aplikowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie prześlij nam swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym oraz nazwą stanowiska, na które aplikujesz za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Osobami.

Olimp Meble

Olimp Meble to polska sieć salonów meblowych obecna na rynku od 2005 roku. 12 salonów stacjonarnych Olimp Meble prowadzi sprzedaż mebli na terenie centralnej Polski w województwach: mazowieckim, łódzkim i wielkopolskim. W związku z rozwojem naszej sieci poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy