Oferta pracy

Zastępca Kierownika ds. Technicznych

Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.

  • Stacyjna 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Stacyjna 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja prac remontowo-budowlanych

  • Zapewnienie sprawnej infrastruktury technicznej

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania urządzeń poza strefami produkcyjnymi, w tym urządzeń UDT

  • Koordynowanie działań pracowników Działu Technicznego

  • Opracowywanie i aktualizowanie harmonogramów przeglądów i konserwacji

  • Nadzorowanie przeglądów budynków

  • Sporządzanie planów remontowo-budowlanych, analiza kosztów ich realizacji

  • Udział w procesach inwestycyjnych

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi

  • Nadzorowanie odbiorów technicznych dotyczących infrastruktury

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Nadzorowanie zakupów związanych ze sprawami technicznymi, budowlanymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, kierunek techniczny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenia w dziale technicznym

  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o. to prekursor polskiego przemysłu farmaceutycznego, producent substancji do receptury aptecznej, właściciel takich marek jak Amaderm, Rinozine, Laktomag, Beta Karoten czy Cynkokrem. Firma została założona w 1994 roku i od tego czasu nieustannie dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zapewnia stabilne warunki zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy