Oferta pracy

Zastępca kierownika ds. technicznych

PIAST BUSINESS SERVICE sp. z o.o.O firmie

  • Bierutowska 65
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PIAST BUSINESS SERVICE sp. z o.o.

Bierutowska 65

Wrocław

Nasza firma z powodzeniem od wielu lat zarządza utrzymaniem technicznym, między innymi wielkopowierzchniowych i wielokondygnacyjnych obiektów w całej Polsce. Naszymi atutami są Nasi pracownicy i w związku z dynamicznym rozwojem, do Naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór nad planowanymi przeglądami instalacji wg. ustalonego harmonogramu,
  • współpraca z Klientem w zakresie prac konserwatorskich i remontowych,
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami,
  • zbieranie ofert na naprawy po wykonanych przeglądach,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej oraz wsparcie przy odbiorach,
  • wdrażanie rozwiązań usprawniających prace obiektu.
  • nadzór nad podległym zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • wymagane uprawnienia SEP E1 i D1 do 1kV,
  • doświadczenie w zakresie obsługi technicznej obiektu oraz w kierowaniu zespołem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w duże stabilnej firmie, zatrudniającej ponad 6.000 pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym zespole,
  • cykliczny system szkoleń,
  • dogodne warunki zatrudnienia,
  • wysoki poziom wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV obowiązkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Piast Business Service sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworzyńskiej 67, 59-220  Legnica na stanowisko Z-ca kierownika ds. technicznych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dobrowolnie można wyrazić zgodę na przetwarzanie przesyłanych danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacji poprzez zawarcie poniższej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Piast Business Service Sp. z o.o."

Wyrażenie zgody na profilowanie poprzez dodanie poniższej klauzuli usprawni i przyspieszy Pani/Pana proces rekrutacyjny. Przekazane w formularzu dane zostaną poddane zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w rezultacie którego zostaną przesłane dopasowane do Pani/Pana kwalifikacji oferty pracy.

„Wyrażam dobrowolną zgodę na zautomatyzowane przetwarzanie, w tym profilowanie podanych przeze mnie  w formularzu rekrutacyjnym danych."

Informujemy, że Administratorem danych jest Piast Business Service sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworzyńskiej 67, 59-220  Legnica. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy