Klauzula Zgody Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wibo Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika ds. Zaopatrzenia

Wibo Sp. z o.o. Sp. k.

  • Kartuzy

    Kartuzy, pomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanów magazynowych

  • składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych

  • nadzór nad terminowa realizacja zamówień

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • analiza i optymalizacja stanu zapasów zamawianych produktów

  • koordynacja zamówień z potrzebami produkcyjnymi

  • zarządzanie reklamacjami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe min 2 lata na w/wym. stanowisku

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość Excela

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • wysokie standardy pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • motywujący pakiet wynagrodzeń

  • zapomogi na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie

  • kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • paczki świąteczne

Firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, od ponad 30 lat działająca w branży kosmetycznej na terenie całej Polski i zagranicą poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Kartuzy

Region: pomorskie

Przewiń do profilu firmy