Oferta pracy

Zastępca Kierownika Działu Administracji

W.EG POLSKA Sp. z o.oO firmie

W.EG POLSKA Sp. z o.o

Jana Czochralskiego 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie remontów i modernizacjami obiektów należących do grupy,

  • nadzorowanie zagadnień w zakresie ochrony środowiska,

  • zarządzanie flotą samochodów,

  • współpraca z operatorami telefonii komórkowej,

  • zarządzanie telefonami komórkowymi grupy,

  • optymalizacja procesów oraz kosztów,

  • bieżący kontakt oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dostawcami usług,

  • współudział w negocjacjach umów oraz warunków zakupu usług za które odpowiada dział administracji,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • kierowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. zarządzanie flotą samochodów, zarządzanie obiektami – utrzymanie ruchu,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • skuteczność oraz proaktywność w działaniu,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • pozytywne nastawienie do pracy oraz ludzi.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat),

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,

  • szkolenia techniczne i merytoryczne,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.