Zastępca Kierownika Działu Blacharsko-Lakierniczego

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Aleja Katowicka 43

Wolica (pow. pruszkowski)

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie Kierownika w zarządzaniu działem blacharsko-lakierniczym
  • budowa i podtrzymanie efektywnych, trwałych relacji z Klientami i podwykonawcami
  • zapewnienie wysokiej jakości i terminowości realizacji zadań
  • rozwój działu pod kątem optymalizacji procesu obsługi Klienta i przebiegu procesu naprawy
  • koordynowanie pracy zespołów specjalistów produkcyjnych oraz doradców ds. likwidacji szkód
  • motywowanie i kierunkowy rozwój zespołu, zarządzanie osiąganymi wynikami pracy, rozwiązywanie trudnych sytuacji oraz wsparcie zespołu przy organizacji i monitorowaniu wymagających procesów napraw
  • opracowanie i raportowanie ustalonych wskaźników, zgodnie ze standardami Firmy

Nasze oczekiwania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w branży
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • znajomość procesu likwidacji szkód
  • dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Outlook)
  • bardzo dobra znajomość programu Audatex – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość programu Auto Stacja
  • otwartość na zmiany i umiejętność szybkiej adaptacji
  • umiejętność podejmowania szybkich, trafnych biznesowo decyzji
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod jego presją
  • umiejętność skutecznego zarządzania podległym zespołem
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność w kontaktach z Klientem wewn. i zewn.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części premiowej
  • szkolenia i certyfikaty z branży motoryzacyjnej
  • niezbędne stanowiskowe narzędzia pracy
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • dostęp do opieki medycznej oraz kart sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy