Oferta pracy

Zastępca Kierownika Działu Handlu Zagranicznego

Moltton

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu planów sprzedaży oraz ich realizacja i kontrola;

  • Tworzenie sieci i realizacja sprzedaży na przydzielonych rynkach;

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie i rozwój sprzedaży z dotychczasowymi klientami;

  • Kierowanie i koordynacja działań członków podległego zespołu oraz dbanie o ich motywację i rozwój;

  • Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych na potrzeby działań zespołu oraz raportów dla Zarządu;

  • Analiza danych sprzedażowych, podejmowanych działań rynkowych oraz działań konkurencji;

  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży zagranicznej;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziana będzie znajomość dodatkowego języka, np.: rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego;

  • Znajomość zagadnień handlu zagranicznego oraz Incoterms;

  • Umiejętność poszukiwania, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów oraz prowadzenia negocjacji;

  • Silna motywacja do pracy i nastawienie na osiąganie efektów;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu;

  • Solidny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz wsparcie współpracowników;

  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy