Zastępca Kierownika Działu Inżynierii i Utrzymania Ruchu/Engineering and Maintenance Assistant Manager

Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.O firmie

Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.

Wyzwolenia 56

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów automatyki oraz infrastruktury;
  • Wykonywanie zadań z obszaru Inżynieringu i Utrzymania Ruchu zgodnie z obowiązującymi planami;
  • Nadzór nad podległymi pracownikami;
  • Odpowiedzialność w zakresie prawidłowego funkcjonowania podległego obszaru;
  • Organizowanie pracy z zachowaniem najwyższych standardów bezpiecznej pracy oraz ochrony środowiska;
  • Wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej oraz infrastruktury budynkowej;
  • Komunikatywność;
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Zdyscyplinowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Nagrodę roczną;
  • Dopłatę do dojazdów;
  • Możliwość awansu;
  • Bezpłatną opiekę medyczną;
  • Pakiety szkoleń;
  • Program leasingowy - Toyota Family;
  • Kartę Medicover Sport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją poszyć siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń modeli hybrydowych dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper.

Do naszego zespołu w Wykrotach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Z-ca Kierownika Działu Inżynierii i Utrzymania Ruchu/Engineering and Maintenance Assistant Manager

Sprawdź może to właśnie Ciebie poszukujemy!

Zastępca Kierownika Działu Inżynierii i Utrzymania Ruchu/Engineering and Maintenance Assistant Manager, Wyzwolenia 56, Wykroty (pow. bolesławiecki)