Zastępca Kierownika Działu Inżynierii i Utrzymania Ruchu/Engineering and Maintenance Assistant Manager

Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.

Wyzwolenia 56

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów automatyki oraz infrastruktury;

  • Wykonywanie zadań z obszaru Inżynieringu i Utrzymania Ruchu zgodnie z obowiązującymi planami;

  • Nadzór nad podległymi pracownikami;

  • Odpowiedzialność w zakresie prawidłowego funkcjonowania podległego obszaru;

  • Organizowanie pracy z zachowaniem najwyższych standardów bezpiecznej pracy oraz ochrony środowiska;

  • Wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej oraz infrastruktury budynkowej;

  • Komunikatywność;

  • Dokładność i skrupulatność;

  • Zdyscyplinowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Nagrodę roczną;

  • Dopłatę do dojazdów;

  • Możliwość awansu;

  • Bezpłatną opiekę medyczną;

  • Pakiety szkoleń;

  • Program leasingowy - Toyota Family;

  • Kartę Medicover Sport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją poszyć siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń modeli hybrydowych dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper.

Do naszego zespołu w Wykrotach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Z-ca Kierownika Działu Inżynierii i Utrzymania Ruchu/Engineering and Maintenance Assistant Manager

Sprawdź może to właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy