Silcare Spółka z o.o. sp. k.

Zastępca Kierownika Działu Kadr i Płac

Silcare Spółka z o.o. sp. k.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej

  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, świadectw pracy

  • sporządzanie list płac

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • rozliczanie delegacji pracowniczych

  • zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata – warunek konieczny

  • umiejętności zarządzania podległym zespołem

  • znajomości prawa pracy

  • znajomości pakietu Office

Mile widziane

  • obsługa programów takich jak Symfonia Kadry i Płace, Płatnik, Gratyfikant

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • nowoczesne narzędzia i miejsce pracy

  • szkolenia, programy motywacyjne, zniżki pracownicze, konkursy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy