Oferta pracy

Zastępca Kierownika Działu Kadr i Płac

Rossmann SDP O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kim jesteśmy?
Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Zadania:

  • Koordynowanie pracy zespołu, planowanie zadań oraz wsparcie merytoryczne zespołu 80 Specjalistów w Dziale Kadr i Płac;
  • Zarządzanie procesem administracji kadrowej i płacowej zgodnie z przepisami prawa pracy (pełna obsługa kadrowo-płacowa grupy 19 000 pracowników);
  • Udział w projektach firmowych dot. obszarów kadrowo-płacowych (m.in. e-teczka, podpis kwalifikowany, elektroniczny obieg dokumentów);
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (m.in. PIP, US, ZUS);
  • Współpraca z menedżerami na różnych szczeblach Organizacji;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy;
  • Proponowanie rozwiązań w sytuacjach niestandardowych.

Wymagania/oczekiwania:

  • Minimum 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe; mile widziane studia wyższe w zakresie Prawa Pracy;
  • Doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów;
  • Zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, pracowniczych planów kapitałowych, umów cywilnoprawnych;
  • Znajomość opracowywania procedur i regulaminów wewnętrznych;
  • Zaawansowana znajomość przepisów dot. czasu pracy;
  • Bardzo dobra znajomość programu Ms Excel;
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne;
  • Doświadczenie i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach;
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność skutecznego działania pod presją czasu;
  • Dokładność, terminowość, systematyczność;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój osobisty,
  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy,
  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci,
  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca...
  • prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy