Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika działu konferencji i bankietów

Crystal Mountain 5*

  • Bukowa 19a, Wisła
    Wisła, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bukowa 19a

Wisła

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzór nad przebiegiem konferencji i bankietów

  • Dbałość o wysoką jakość serwisu konferencyjnego

  • Kierowanie oraz organizację pracy zespołu pracowników bankietów

  • Przeprowadzenie podstawowych szkoleń dla podległego zespołu

  • Budowanie bardzo dobrych relacji z gośćmi

  • Ścisłą współpracę z działem Sprzedaży pod kątem realizacji ofert z segmentu MICE

  • Raportowanie i rozliczanie konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu i prowadzenia swobodnej rozmowy z gościem

  • Wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie

  • Hotelarstwo i gastronomia są Twoją pasją

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Preferencyjne warunki wynajmu mieszkania na terenie hotelu oraz wyżywienia

  • Zniżki pracownicze na korzystanie z obiektów należących do Grupy Górskie Resorty

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 5* hotelu

  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach grupy

  • Elastyczny czas pracy - praca zmianowa

  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

O nas

Górskie Resorty to grupa komfortowych obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5* to nasz nowy Hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości m.in. 491 pokoi, aquapark, bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym 2021 roku.