Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Działu Logistyki

  • Kleszewo (pow. pułtuski), Pułtusk, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.

    Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pułtusk (okolice), Kleszewo (pow. pułtuski)

    Opis stanowiska:

    • projektowanie i zarządzanie operacjami transportu własnego i zewnętrznego
    • zapewnienie obsługi logistycznej sprzedaży i ciągłości dostaw do klienta
    • planowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców
    • wymiana informacji i ścisła współpraca z innymi działami firmy
    • współpraca z firmami spedycyjnymi
    • utrzymywanie poziomu efektywności i optymalizacji kosztów w obszarze realizowanych działań
    • przygotowywanie danych oraz raportów na potrzeby działu

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie mile widziane kierunkowe (logistyka, transport)
    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność
    • zaangażowanie w wykonywane zadania

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • ubezpieczenie grupowe
    • kartę MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.