Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Działu Marketingu

  • Pułtusk, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.

    Wiodący producent systemów ogrodzeniowych w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pułtusk

    Opis stanowiska:

    • planowanie i realizowanie aktywności marketingowych.
    • współpraca z działem sprzedaży przy opracowywaniu strategii sprzedaży produktów
    • nadzór nad procesem kreacji, przygotowania, akceptacji materiałów marketingowych (foldery, showreel'e, serwis WWW, social media: Facebook, YouTube),
    • nadzór nad udziałem firmy w imprezach targowych,
    • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań.
    • opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych, kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów,
    • opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
    • ocena rynku oraz konkurentów,
    • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia nowych materiałów promocyjnych,
    • dbanie o wygląd witryn internetowych,
    • tworzenie opisów produktów.

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • umiejętność tworzenia harmonogramów i budżetów,
    • samodyscyplina i silna motywacja,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • wysoka kultura osobista,
    • silne zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • komunikatywność i zdolności przywódcze
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel)
    • silna osobowość, zorientowana na osiąganie celów
    • znajomość narzędzi Marketing Automation oraz mierzących efektywność działań w digitalu będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • udział w różnorodnych i rozwijających projektach,
    • możliwość zdobycia unikalnego know-how,
    • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
    • dostęp do karty Multisport oraz ubezpieczenia.
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na   przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

    Informujemy, iż nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kleszewo 44, 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.