Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika działu oznakowania pionowego

Rotomat Sp. z o. o.

  • Stabłowicka 134, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Stabłowicka 134

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Znajomość instrukcji oznakowania drogowego pionowego i poziomego

  • Przydzielanie i koordynowanie oraz kontrola realizacji zadań pracowników działu

  • Prowadzenie zleceń - rozliczanie, odpowiedzialność za terminową i zgodną z procedurą realizację zleceń.

  • Nadzór i kontrola w trakcie realizacji zlecenia, kontrola używanych materiałów

  • Tworzenie oraz kontrola harmonogramów prac projektowych

  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do realizacji zleceń, w szczególności:

  • Wykonywanie oraz uzgadnianie raportów

  • Wykonywanie książek obmiarów i kosztorysów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo lub inżynieria środowiska

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przygotowanie dokumentów i rozliczanie finansowe budowy)

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office AUTOCAD)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność, staranność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • pracę w młodym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premii

  • karnety multi-sport

  • codziennie świeże owoce i warzywa

  • pakiet ZFŚS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą związaną z bezpieczeństwem ruchu drogowego i usługami związanymi z budową dróg i autostrad oraz obsługą obiektów mostowych.

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Zastępca kierownika działu oznakowania pionowego.

Przewiń do profilu firmy