Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca kierownika działu planowania i realizacji procesów

  • Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki), Kłodzko, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o międzynarodowym zasięgu z siedzibą główną w Niemczech, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje do swojego oddziału zlokalizowanego w Jaszkowej Dolnej koło Kłodzka osoby na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Kłodzko (okolice), Jaszkowa Dolna (pow. kłodzki)

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja pracy związanych z uruchomianiem nowych procesów i wyrobów,
    • zarządzanie projektem w fazie industrializacji (uruchomianie nowego projektu),
    • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej dla nowego projektu,
    • tworzenie i nadzór nad narzędziami dla produkcji seryjnej,
    • analiza i implementacja wymagań klienta w projekcie,
    • walidacja procesu produktu i przeprowadzanie wewnętrznych run&rate.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • znajomość technologii produkcji dla branży motoryzacyjnej,
    • wiedza z zakresu FMEA, technik zarządzania projektem,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego (umożliwiająca czytanie dokumentacji),
    • znajomość analizy wykonalności produktów,
    • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • stabilność zatrudnienia;
    • interesującą pracę w zgranym zespole;
    • ubezpieczenie grupowe, opiekę zdrowotną oraz pakiety sportowe;
    • dobrą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i obcym za pomocą Aplikuj.

    Aplikacje w jednym języku nie będą rozpatrywane.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy
    się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.