Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Działu Produkcji Druku

  • Pruszków, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla naszego klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu działającego w branży poligraficznej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik Działu Produkcji Druku

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie wyznaczonym obszarem produkcji oraz ścisła współpraca z działami wspierającymi produkcję (utrzymanie ruchu, magazyn, jakość, inżynieria procesowa, BHP)
  • Akceptacja druku na wszystkich maszynach drukujących
  • Koordynowanie pracą zmianową pracowników
  • Odpowiedzialność za relizację planu produkcji
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymaniu porządku w podległym obszarze
  • Organizacja pracy podległego zespołu

Wymagania:

  • Znajomość procesów poligraficznych - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek techniczny)
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w systemie dwuzmianowym
    • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej firmie
    • Wyzwania zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.