Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Działu Projektów Międzynarodowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu,

    uczelnia będąca liderem w edukacji logistycznej od 17 lat,
    znana z wysokich standardów pracy i świadczonych usług,
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Nadzorowanie realizacji projektów w ramach różnych programów pomocowych (unijnych i innych międzynarodowych), pisania wniosków projektowych oraz udział w rozliczaniu merytorycznym i finansowym realizowanych projektów międzynarodowych. Współtworzenie i realizacja strategii dla działu.
    Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad bieżącą pracą podległego zespołu w sposób zapewniający terminowość, jakość i zyskowność realizowanych projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem funduszy międzynarodowych,
    • Wiedza i doświadczenie w opracowywaniu wniosków projektowych oraz zarządzaniu projektami,
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
    • Zorientowanie na sukces i osiąganie celów,
    • Konsekwencja i skuteczność w działaniu.

    Oferujemy m.in.:

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Pracę w miłej atmosferze w renomowanej Uczelni,
    • Możliwości rozwoju zawodowego.

    Prosimy o przesłanie CV oraz listy projektów, w których kandydat brał udział.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).