Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Działu Przyjęcia Towaru

OBI Market BudowlanyO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

OBI Market Budowlany

Kuropatwy 41

Mysiadło (pow. piaseczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja procesu przepływu towarów
  • nadzór nad kontrolą dostaw do Marketu
  • udział w planowaniu kalendarza zamówień
  • współzarządzanie procesem magazynowania towarów
  • nadzór, organizacja i kierowanie pracą Zespołu
  • zapewnianie przestrzegania standardów oraz procedur OBI
  • aktywna współpraca z kierownictwem Działów Sprzedaży oraz Dyrekcją Marketu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z koordynowaniem/ zarządzaniem pracą Zespołu
  • umiejętności przywódcze i budowania zaangażowania Zespołu
  • umiejętność zarządzania zapasami magazynowymi (zapobiegania stratom) i organizacji procesu magazynowania
  • skrupulatność i odpowiedzialność
  • odwaga w realizacji nowych wyzwań
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę MultiSport
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna

Zastępca Kierownika Działu Przyjęcia Towaru, Kuropatwy 41, Mysiadło (pow. piaseczyński)