Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Działu Służby Pięter

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.

  • Sarnia 21, Karpacz
    Karpacz, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Sarnia 21

Karpacz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najlepszej jakości usług świadczonych przez Dział Służby Pięter

  • Organizowanie pracy (np. ustalanie harmonogramu) i wsparcie Kierownika Służby Pięter w rozwijaniu zespołu

  • Weryfikację istniejących i wprowadzanie nowych procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu

  • Przeprowadzenie szkoleń dla nowych pracowników działu

  • Kontrolę porządku i czystości pokoi hotelowych i apartamentowych, korytarzy, holu, sal konferencyjnych zgodnie ze standardami hotelowymi

  • Przeprowadzanie kontroli higieniczno-sanitarnej na terenie hotelu

  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia pokoi

  • Wsparcie Kierownika w zarządzaniu zapasami w magazynach, przeprowadzaniu inwentaryzacji

  • Zapewnienie prawidłowej współpracy z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz Działu Służby Pięter

  • Efektywną współprace z innymi działami w hotelu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w roli inspektora służby pięter

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem – czujesz się dobrze w roli lidera zespołu

  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować pracę sobie oraz zespołowi

  • Cechuje cię sumienność i dokładność (zwracasz uwagę na szczegóły)

  • Dobrze radzisz sobie z pracą pod presją czasu

  • Swobodnie komunikujesz się z ludźmi (szczerość i otwartość w komunikacji)

  • Jesteś otwarty na ludzi i lubisz im pomagać

  • Znajomość środowiska Word/Excel (mile widziana)

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego (mile widziana).

To oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez ciekawe wyzwania w hotelu 5*

  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia na preferencyjnych warunkach

  • Zniżki na korzystanie z noclegów i usług w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty

  • Dużą swobodę działania i otwartość na realizację ciekawych pomysłów wspierających określone cele

  • Przyjazną atmosferę pracy a także wspaniałą lokalizację w otoczeniu gór i lasów

  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Green Mountain Hotel***** to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu, otwarty w 2018 roku. Nowoczesny obiekt dysponuje 137 pokojami, dodatkowo posiada 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, strefę SPA & Wellness oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner.

Miejsce to powstało zarówno z myślą o wypoczynku gości indywidualnych, jak i organizacji spotkań biznesowych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Kierownika Służby Pięter