Oferta pracy

Zastępca Kierownika Działu Spedycji Krajowej

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Poznań, Sady (pow. poznański), Swadzim (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w kompleksowej organizacji pracy Działu Spedycji Krajowej

  • realizacja celów operacyjnych oraz bieżące raportowanie poziomu ich realizacji

  • prowadzenie działań handlowych we współpracy z Działem Handlowym oraz budowanie i utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z Klientami firmy

  • zapewnienie optymalnego zasobu floty poprzez utrzymywanie współpracy z przewoźnikami, rozliczanie przewoźników

  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego drogowego, mile widziane będzie doświadczenie związane z koordynowaniem pracy innych osób

  • bardzo dobra praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu transportu/spedycji krajowej

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe z zakresu transportu/spedycji/logistyki

  • rozwinięte kompetencje w zakresie efektywnego kierowania ludźmi

  • umiejętność współpracy oraz rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • zorientowanie na cele i wyniki

  • wysoki poziom zaangażowania

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna – Medicover

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • doskonała atmosfera

  • specjalistyczne kursy i szkolenia

  • pakiet benefitów: karta Multisport

  • spotkania integracyjne

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy