Zastępca Kierownika Działu Technicznego

DOZ S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za poziom dostępności i niezawodności maszyn oraz urządzeń;

  • Nadzór nad przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji a także systemów technicznych budynku;

  • Nadzór nad pracami związanymi z usuwaniem usterek przez generalnego wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych zleceń;

  • Planowanie harmonogramów przeglądów, remontów i konserwacji;

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;

  • Koordynowanie oraz weryfikowanie efektów zleconej pracy firmom zewnętrznym;

  • Ścisła współpraca z innymi działami, w osiąganiu zakładanych wydajności i jakości;

  • Zarządzanie kosztami działu technicznego i realizacja inwestycji w ramach dostępnego budżetu;

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych i rozwijanie systemów wspierających gospodarkę materiałową, w celu identyfikowania i zapewniania dostępności kluczowych części;

  • Zapewnienie optymalnej dostępności podstawowych narzędzi;

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas napraw i postojów remontowych;

  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mechaniczne lub elektryczne);

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle;

  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne;

  • Rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;

  • Bardzo dobra znajomość pakiet MS Office (w szczególności Excel);

  • Umiejętność zarządzania zmianą;

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Innowacyjność w poszukiwaniu rozwiązań.

Mile widziane

  • Umiejętność sporządzania rysunków technicznych;

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne i dozorowe;

  • Znajomość metody SMED oraz TPM.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne