Oferta pracy

Zastępca kierownika działu utrzymania ruchu/infrastruktury

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności i ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • Nadzór nad procesem eksploatacji i utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych

  • Nadzór nad eksploatacją infrastruktury -budynków, urządzeń i sieci w ZAE ERGOM

  • Nadzór nad zapewnieniem właściwej ochrony majątku ZAE ERGOM

  • Prowadzenie prac inwestycyjnych dotyczących infrastruktury

  • Nadzorowanie dostaw i rozliczenia mediów (energia elektryczna, woda, gaz itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość przepisów energetycznych oraz zasad ich nadzorowania

  • Uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 15 kV

  • Znajomość przepisów budowlanych oraz zasad ich przestrzegania

  • Znajomość zasad wykonywania kosztorysów, wyceny, szacowania i rozliczania remontów i robót

  • Umiejętność tworzenia planów działań prewencyjnych: remontów, przeglądów, postępowania w razie awarii

  • Wiedza z zakresu norm jakości i audytów jakości

  • Umiejętność pracy w systemie ERP (w szczególności Dynamics AX)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w działaniu

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.

Przewiń do profilu firmy