Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

  • Kleszewo (pow. pułtuski), Pułtusk, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.

    Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pułtusk (okolice), Kleszewo (pow. pułtuski)

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych zakładu,
    • rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu,
    • współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajności,
    • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
    • aktualizacja dokumentacji technicznej
    • kierowanie podległym zespołem mechaników, elektryków i automatyków, organizowanie, rozdzielanie i kontrola jej wykonania,
    • zapewnienie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie bezpieczeństwa,
    • nadzór nad magazynem części zamiennych • organizowanie napraw, przeglądów i prac konserwacyjnych,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne lub elektryczne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
    • bardzo dobra znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn, linii technologicznych,
    • umiejętność zarządzania podległym zespołem,
    • zaangażowanie w wykonywanie zadań,
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w oparciu o umowę,
    • odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
    • stabilne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu  rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)”.