Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca kierownika działu zakupów

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza historia zaczęła się w roku 1990 w Wejherowie, kiedy otworzyliśmy pierwszą aptekę pod marką GEMINI. Od tego czasu powstało 121 aptek stacjonarnych, w których dbamy o najwyższą jakość usług. W 2008 roku uruchomiliśmy również aptekę internetową, którą nieustannie rozwijamy. W naszych aptekach o zdrowie, komfort i portfel naszych pacjentów dbamy podwójnie - w końcu nasza nazwa oznacza bliźnięta. Tak samo troszczymy się o Naszych pracowników.

    Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy:
    Miejsce pracy: Gdańsk, Park Naukowo-Technologiczny Ul. Trzy Lipy

    Obowiązki:

    • Zapewnienie jak najlepszej dostępności produktów z naszej oferty poprzez odpowiednie planowanie zapasów oraz realizację zamówień dla dostawców,
    • Analiza i wybór najlepszej oferty nowości wprowadzanych do sprzedaży,
    • Kontrola nad realizacją dostaw,
    • Optymalizacja procesu zamówień,
    • Utrzymywanie stanów magazynowych, kontrola dostępności zapasów oraz ich rotacji,
    • Przygotowywanie raportów i ich analiza,
    • Ciągła współpraca z innymi działami.

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub logistyki,
    • Analityczne myślenie,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Samodzielność,
    • Umiejętność obsługi pakietu Ms. Office (w szczególności Excel),
    • Wykształcenie wyższe.

    Oferujemy:

    • Pracę w najlepszej i największej Aptece Internetowej w Polsce z planami dalszego dynamicznego rozwoju w kraju i zagranicą,
    • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Realny rozwój w branży e-commerce,
    • Opiekę medyczną,
    • Rabat na zakupy leków i innych produktów dostępnych w naszej ofercie,
    • Regularny roczny program oceny Pracowników powiązany z systemem podwyżkowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS  0000595778, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do obecnych i  przyszłych rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji.