Zastępca Kierownika Działu Zaopatrzenia i Planowania

Q-Bev Sp. z o.o.

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu w zakresie właściwego podziału i organizacji pracy

  • Nadzór nad przebiegiem procesu realizacji zamówień

  • Zapewnienie terminowości dostaw surowców i materiałów do produkcji

  • Optymalizacja procesów zakupowych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie Wyższe

  • Doświadczenie w koordynowaniu procesów zakupowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętności interpersonalne

  • Kreatywność i dynamika w działaniu

  • Umiejętność wyznaczania i osiągania wyznaczonych celów

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników,

  • przyjazna atmosfera w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne