Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Działu Zaopatrzenia i Produkcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma zajmująca się projektowaniem, budową i konserwacją sygnalizacji świetlnej poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Nadzorowanie floty samochodowej
    • Nadzorowanie prac w warsztacie mechanicznym
    • Prowadzenie magazynu wyrobów stalowych
    • Zamawianie materiałów do produkcji i warsztatu mechanicznego
    • Kontakt z klientem

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
    • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką samochodową
    • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu ludźmi
    • Mile widziane doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Praca stacjonarna na terenie Warszawy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.