Ta oferta pracy jest nieaktualna od 924 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Filii

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres zadań:

  • Zastępca Kierownika Filii wspiera Kierownika Filii we wszystkich czynnościach związanych
    z funkcjonowaniem perfumerii oraz zastępuje go podczas jego nieobecności

Opis stanowiska

  • Kontrola i nadzór nad prawidłowym, efektywnym funkcjonowaniem filii
  • Realizowanie miesięcznych planów oraz wskaźników
  • Dbałość o uprzejmą i fachową obsługę klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Zarządzanie personelem zgodnie z wartościami koncernu i procedurami wewnętrznymi

Profil idealnego kandydata:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w handlu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności związane z zarządzaniem zespołem sprzedażowym
  • Zorientowanie na klientów, pracowników i wyniki
  • Umiejętność planowania i organizowania
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Otwartość na zmiany i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Bielsko-Biała Aplikuj
Prosimy o zamieszczenie w życiorysie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Odpowiemy TYLKO na wybrane aplikacje.

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się