Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Filii

  • Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelenia Góra

    Zakres zadań:

    • Zastępca Kierownika Filii wspiera Kierownika Filii we wszystkich czynnościach związanych
      z funkcjonowaniem perfumerii oraz zastępuje go podczas jego nieobecności

    Opis stanowiska

    • Kontrola i nadzór nad prawidłowym, efektywnym funkcjonowaniem filii
    • Realizowanie miesięcznych planów oraz wskaźników
    • Dbałość o uprzejmą i fachową obsługę klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami
    • Zarządzanie personelem zgodnie z wartościami koncernu i procedurami wewnętrznymi

    Profil idealnego kandydata:

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w handlu
    • Wysoko rozwinięte umiejętności związane z zarządzaniem zespołem sprzedażowym
    • Zorientowanie na klientów, pracowników i wyniki
    • Umiejętność planowania i organizowania
    • Odpowiedzialność i samodzielność
    • Kreatywność i innowacyjność
    • Otwartość na zmiany i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjny pakiet szkoleń
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    Jelenia Góra Aplikuj
    Prosimy o zamieszczenie w życiorysie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

    Odpowiemy TYLKO na wybrane aplikacje.

    Wszystkim zainteresowanym zapewniamy całkowitą dyskrecję.