Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Gastronomii - F&B Supervisor

HOTEL REMES

  • Parkowa 48, Opalenica
    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

HOTEL REMES

Parkowa 48

Opalenica

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków kierownika zmiany podczas nieobecności Kierownika działu.

  • Organizacja pracy i zarządzanie wszystkimi sektorami gastronomii hotelowej.

  • Nadzorowanie i koordynacja zespołu gastronomii gwarantując spójność i jakość oferty gastronomicznej.

  • Szkolenie i rozwój personelu F&B w obszarach takich jak profesjonalna obsługa gości oraz bezpieczeństwo żywności (HACCP).

  • Motywacja oraz efektywna organizacja czasu pracy podległego zespołu pracowników.

  • Przygotowanie grafików i podział pracy.

  • Ścisła współpraca z F&B Managerem i Szefem Kuchni.

  • Nadzór nad gospodarką magazynową oraz przyjmowanie dostaw.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych.

  • Udział w inwentaryzacji miesięcznej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wyższym- preferowane 3* i 4* hotele.

  • Elastyczność i pozytywne nastawienie.

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

  • Innowacyjne podejście do obsługi.

  • Umiejętność kompleksowego spojrzenia na biznes i świadomość zależności przychodowo-kosztowych.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym i wyznaczania priorytetów.

  • Biegła obsługa komputera.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.

  • Wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

  • Zamiłowanie do hotelarstwa i gastronomii.

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość rozwoju osobistego.

  • Elastyczny czas pracy- praca zmianowa.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu.

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki.