Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej - Specjalista ds. Jakości

VERCO S.A.

  • Rozprza (pow. piotrkowski)

    Rozprza (pow. piotrkowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zastępowanie i wykonywanie obowiązków Osoby Odpowiedzialnej podczas jej nieobecności

  • Nadzorowanie prawidłowości obrotu produktami leczniczymi i pozostałym asortymentem w hurtowni farmaceutycznej

  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej obrotu w hurtowni farmaceutycznej

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej w zakresie procedur, procesów GDP zgodnie z ustawą Prawo Farmaceutyczne i powiązanymi rozporządzeniami MZ

  • Nadzorowanie reklamacji i zwrotów, ocena zwrotów z rynku, kwalifikacja produktów do redystrybucji.

  • Wstrzymywanie i wycofywanie produktów leczniczych wg. decyzji odpowiednich organów

  • Obsługa systemu komputerowego rejestrującego procesy związane z nabywaniem, magazynowaniem i zbywaniem produktów ( w tym ZSMOPL, KOWAL)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister farmacji, prawo wykonywania zawodu, uprawnienia do pełnienia funkcji Osoby Odpowiedzialnej w hurtowni farmaceutycznej

  • Dobra znajomość Prawa Farmaceutycznego, rozporządzenia z zakresu Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, znajomość systemów jakości stosowanych w obrocie hurtowym produktami leczniczymi

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Doświadczenie na stanowisku Osoby Odpowiedzialnej w hurtowni farmaceutycznej, zastępcy O.O. , specjalisty ds. obrotu środkami kontrolowanymi, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Szansę rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

VERCO S.A.

Verco S.A. to dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna. Specjalizujemy się w obszarach ginekologii, okulistyki oraz terapii ran i blizn.

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji

  • praca w wymiarze ½ etatu

  • miejsce pracy: Rozprza