Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika hurtowni - Manager hurtowni instalacyjnej

TG INSTALACJE SP. Z O.O.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój hurtowni instalacyjnej w podległym regionie

  • Obsługa branżowych firm wykonawczych (współpraca z instalatorami, sklepami instalacyjnymi)

  • Sprzedaż poprzez rozwój istniejących oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • Przygotowywanie ofert

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Skuteczne zarządzanie relacjami z klientami

  • Zapewnienie klientom wsparcia, fachowego doradztwa i obsługi technicznej

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności oddziału

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych

  • Mile widziane kontakty wśród wykonawców ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz deweloperów.

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów, planowania i realizacji planów sprzedażowych

  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne ukierunkowanie na cele

  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość ms office a w szczególności narzędzia excel

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej

  • Chęć i predyspozycje do pracy w branży technicznej

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w postaci awansu!

  • Wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu

  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy

  • Liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Niezbędne nowe narzędzia pracy klasy biznes

TG Instalacje - to przede wszystkim dostawca urządzeń grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych, a także sieci zewnętrznych oraz rozwiązań techniki pompowej.

TG Instalacje - Tworzymy przyjazne środowisko, w którym codzienna praca staje się przyjemnością. Stwarzamy możliwości rozwoju i doceniamy starania naszych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów z terenu województwa mazowieckiego, którzy przyłączą się do naszego zespołu sprzedaży jako – zastępca kierownika hurtowni / manager hurtowni.

Prowadź z nami jeden z istniejących punktów handlowych lub otwórz nowy i zostań jego kierownikiem!

Z nami możesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy i modelować Swoją przyszłość!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Płock, Ciechanów, Sochaczew, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Serock, Wołomin Kobyłka, Ząbki, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Radom, Ostrołęka