Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika hurtowni - Osoby Odpowiedzialnej

INPHARM

INPHARM

Chełmżyńska 249

Rembertów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem wymagań Prawa Farmaceutycznego oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  • nadzór nad procesami dystrybucyjnymi i pozostałymi czynnościami związanymi z obrotem hurtowym produktami leczniczymi

  • koordynacja i realizacja działań związanych ze wstrzymaniem oraz wycofaniem z obrotu produktów leczniczych

  • udział w pracach nad opracowywaniem procedur Systemu Zarządzania Jakością;

  • udział w pracach nad kwalifikacją i walidacją;

  • nadzór nad procesem reklamacji i redystrybucją produktów

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla personelu,

  • prowadzenie audytów

Nasze wymagania

  • dyplom magistra farmacji z prawem wykonywania zawodu farmaceuty

  • minimum 2-letni staż pracy w hurtowni lub aptece

  • wymagane min. pół roku stażu w hurtowni farmaceutycznej

  • znajomość aktualnych wymagań prawnych dla hurtowni farmaceutycznych, w tym wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  • dobra znajomość obsługi komputera MS Office,

  • znajomość KS-HFW będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność

  • zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

INPHARM

Firma Inpharm jest liderem rynku importu równoległego w naszym kraju. Zbiorem absolutnie wyjątkowych ludzi, którzy z pasją realizują swoje obowiązki. Firmą, która dysponuje własnym zapleczem logistycznym i na co dzień współpracuje z kilkoma tysiącami podmiotów na terenie całego kraju (aptekami detalicznymi, aptekami sieciowymi, hurtowniami, szpitalami). Istniejemy od 2006 roku, powstaliśmy na bazie polskiego kapitału i od samego początku współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z całej Europy utrzymując z nimi doskonałe i stabilne relacje.

Miejsce pracy: Warszawa-Rembertów

Przewiń do profilu firmy