Oferta pracy

Grupa ENERIS

Zastępca Kierownika Instalacji i Składowiska

Grupa ENERISO firmie

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy i zarządzanie instalacją przetwarzania odpadów

  • Zapewnienie i nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem instalacji pod względem przepisów BHP i ppoż.

  • Zarządzanie składowiskiem odpadów w zakresie wszelkich aspektów dotyczących funkcjonowania obiektu

  • Nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalnoprawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń

  • Uczestniczenie w procesach inwestycyjnych na podległym obszarze

  • Nadzór nad prowadzeniem monitoringu składowiska

  • Nadzór nad zgodnością przyjmowanych odpadów z informacjami zawartymi w podstawowej charakterystyce odpadów

  • Czynny udział w kontrolach przeprowadzanych przez upoważnione instytucje

  • Nadzorowanie podległych pracowników, w tym organizacja ich pracy, rozliczanie czasu pracy, wyposażanie w niezbędne środki ochronne itp.

  • Sprawozdawczość do zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących składowanych odpadów oraz innych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie ochrony środowiska, gospodarki odpadami itp.

  • Znajomość przepisów w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska

  • Doświadczenie na stanowisku instalacji do przetwarzania odpadów lub kierownika składowiska odpadów - mile widziane

  • Świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami - mile widziane;

  • Umiejętność zarządzania projektami inwestycyjnymi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętności organizacji pracy i samodyscyplina

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe

  • Świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy