Zastępca Kierownika Kancelarii Tajnej i Kancelarii Tajnej Międzynarodowej

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Babie Doły

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad obiegiem dokumentów niejawnych, w tym NATO i UE w Spółce,

  • Udostępnianie lub wydawanie dokumentów uprawnionym pracownikom i egzekwowanie ich zwrotu do kancelarii tajnej lub kancelarii tajnej międzynarodowej,

  • Prowadzenie bieżącej kontroli postępowania z dokumentami zawierającymi informacje niejawne, które zostały udostępnione pracownikom i informowanie o wszelkich niedociągnięciach pełnomocnika ochrony,

  • Realizacja zadań określonych w przepisach dotyczących ochrony informacji niejawnych oraz ochrony informacji niejawnych międzynarodowych,

  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów o ochronie informacji niejawnych,

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem kancelarii tajnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Minimum 3 lata na stanowisku związanym z obsługą kancelarii tajnej oraz ochroną informacji niejawnych,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych do klauzuli co najmniej ,,TAJNE" "NATO SECRET"i "EU SECRET/SECRET UE" wydanego przez ABW lub SKW,

  • Znajomość przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach dla sektora zbrojeniowego,

  • Możliwości rozwoju i pogłębiania wiedzy dzięki szkoleniom zewnętrznym i współpracy z ekspertami w zespole,

  • Kartę sportową, świadczenia świąteczne, opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie, preferencyjne warunki korzystania z ośrodków AMW Rewita, dofinansowanie wypoczynku, platformę do nauki języków obcych i biuro blisko morza.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. posiada szerokie kompetencje oraz doświadczenie w projektowaniu, budowie, dostawie i utrzymaniu systemów z obszaru wojskowej techniki, ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej techniki morskiej. W oparciu o nowoczesne zaplecze wytwórcze oraz badawczo-techniczne Ośrodek dostarcza i rozwija swoje wyroby dzięki prowadzonym w trybie ciągłym badaniom naukowym, pracom rozwojowym i wdrożeniowym.

Przewiń do profilu firmy