Oferta pracy

Zastępca Kierownika Kontraktu

Cavatina GW Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i kontrolowanie realizacji projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem i założeniami budżetowymi,

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym,

  • Przeprowadzanie procesu ofertowego od podwykonawców w podległych inwestycjach, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach,

  • Kontraktowanie podwykonawców oraz dostawców materiałów zgodnie z projektem i założeniami budżetowymi,

  • Przygotowanie umowy i negocjowanie warunków umowy z podwykonawcami,

  • Przestrzeganie harmonogramu rzeczowego inwestycji i jego bieżący monitoring,

  • Przygotowywanie planów działania, planów naprawczych i ich wdrożenie do działania,

  • Uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji oraz przygotowanie wszystkich koniecznych do odbioru i zakończenia przedsięwzięcia inwestycyjnego,

  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i założeniami budżetowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane,

  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji biurowych lub mieszkaniowych,

  • Mile widziana znajomość programów wspomagających (Autocad, MS Project),

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

To oferujemy

  • Karta Multisport dla pracownika i jego rodziny,

  • Pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny,

  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,

  • Darmowa nauka języków,

  • Atrakcyjne i komfortowe biura,

  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,

  • Wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych współpracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina Holding zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy