Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Logistyki Wewnętrznej

Knauf Bełchatów Sp. z o.o.

  • Norweska 1, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Norweska 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • udział w zarządzaniu Działem Logistyki Wewnętrznej

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników

  • nadzór nad operacjami magazynowymi

  • kontrola stanów magazynowych i udział w inwentaryzacji

  • nadzór nad powierzonym mieniem i jego optymalnym wykorzystaniem

  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych

  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących norm i przepisów ISO, BHP, p.poż i środowiskowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - logistyka

  • praktyczna wiedza z zakresu logistyki magazynowej

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • doświadczenie w pracy z systemami SAP i WMS

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zorientowanie na cele oraz gotowość podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prestiżowej firmie nastawionej na ciągły rozwój

  • wsparcie w rozwoju zawodowym w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • szeroki pakiet szkoleń, w tym program szkoleń wspierający Twoje szybkie wdrożenie

  • niezastąpioną atmosferę pracy opartą na wartościach KNAUF w stabilnym zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą (rotacja pracowników <2%)

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy czołową, globalną firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych.

www.knauf.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania.