Oferta pracy

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

Zastępca Kierownika Magazynu

NIBE BIAWAR sp. z o.o.O firmie

aleja Jana Pawła II 57

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy dla osób zatrudnionych w magazynach oraz nadzór nad prawidłowością wykonania zadań.

  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • zapewnienie właściwego sposobu składowania w magazynach.

  • zapewnienie właściwej rotacji (FIFO) składowanych materiałów, wyrobów, towarów.

  • zapewnienie prawidłowego sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji magazynowej.

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów, komponentów, towarów z i do magazynu na podstawie aktualnych dokumentów.

  • rozmieszczenie przyjętych towarów na wyznaczonych powierzchniach magazynowych.

  • zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem oraz kradzieżą.

  • czynny udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego technicznego

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku magazyniera

  • ukończonego kursu na wózki widłowe z egzaminem UDT

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności zarządzania zespołem

  • doświadczenia w obsłudze programów magazynowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: systemy wentylacyjne i solarne, pompy ciepła NIBE, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody BIAWAR, kotły peletowe PELLUX

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje