Oferta pracy

Zastępca Kierownika Magazynu

Natura Sp. z o.o.O firmie

Natura Sp. z o.o.

Rynek 15

Błonie

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad kluczowymi procesami magazynowymi ( w tym: dystrybucja,
    e-commerce, przyjęcie dostaw, magazynowanie, zwroty),
  • Planowanie przepływu towarów w lokalizacje (składowanie / kompletacja),
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowej, cząstkowej oraz rocznej,
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
  • Budżetowanie kosztów operacyjnych dla wybranych obszarów magazynowych,
  • Kontrola bieżących kosztów operacyjnych oraz ich optymalizacja,
  • Optymalizacja procesów magazynowych w podległym obszarze,
  • Zarządzanie podległym zespołem (m.in. podział i delegowanie obowiązków, kontrola terminowości i prawidłowości wykonanych zadań,  szkolenia, motywowanie oraz rekrutacja nowych pracowników).

Dołącz do nas jeżeli:

  • Masz min. 5- letnie doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku w branży FMCG, handlu detalicznym lub hurtowym,
  • Posiadasz doskonałą znajomość procesów logistycznych i dokumentacji magazynowej,
  • Masz wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowany transport lub logistyka),
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office ( w szczególności MS Excel)  oraz programy do zarządzania magazynem,
  • Masz doświadczenie w zarządzania zespołem co najmniej 100 pracowników,
  • Jesteś innowacyjny, otwarty na nowości technologiczne i procesowe,
  • Posiadasz doświadczenie w optymalizacji procesów magazynowych,
  • Dbasz o przejrzystą komunikację,
  • Cechuje Cię nastawienie na cel, zaangażowanie, samodzielność,
  • Jesteś świetnie zorganizowany i potrafisz  pracować pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, dynamicznie rozwijającej się sieci handlowej,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rabaty na zakupy w drogeriach natura

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy