Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Magazynu

Edu-Książka Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za terminową i poprawną realizację zleceń, według współczynników KPI dla podległej zmiany

  • Bieżąca kontrola i przestrzeganie wewnętrznych przepisów BHP

  • Organizacja pracy podległego zespołu w planie dnia pracy, tygodnia, miesiąca

  • Nadzór nad prawidłowym użytkowaniem powierzonego sprzętu wspomagającego pracę magazynu

  • Bieżące informowanie przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach i niebezpieczeństwach w funkcjonowaniu magazynu

  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa towarów składowanych w magazynie

  • Dbanie o dobry wizerunek Pracodawcy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Z-cy Kierownika Magazynu, Brygadzisty Zmianowego 2 lata

  • Doświadczenie w obsłudze kilku kanałów sprzedażowych, import, eksport, obsługa sprzedaży krajowej B2B i B2C

  • Doświadczenie w delegowaniu zadań dla pracowników, umiejętność rozliczania powierzonej pracy

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, dwie zmiany od 6:00 do 14:00 i 14:30 do 22:30

  • Dyspozycyjność do pracy w jedną niedzielę w miesiącu

  • Podstawowa znajomość MS OFFICE, mile widziana średnia znajomość MS EXCEL

  • Znajomość procesów magazynowych, przyjęcie, składowanie, kompletacja, załadunek

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość podstawowych przepisów BHP, egzekwowanie ustaleń wewnątrzzakładowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Znajomość dokumentacji magazynowej, proces magazynowy = towarzyszący dokument

  • Znajomość zagadnień związanych z systemem do zarządzania gospodarką magazynową - WMS

  • Planowanie zadań dla podległych pracowników w założeniach dnia, tygodnia, miesiąca

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu

  • Doświadczenie we współpracy z kilkoma działami w jednej firmie

  • Analityczne podejście do planów, realizacji zadań

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z dużym potencjałem rozwojowym

  • Jasne zasady wynagrodzenia

  • Dobrą atmosferę w pracy, opierającą się na zaufaniu, wzajemnym poszanowaniu wykonywanych zadań

  • Wdrożenie do zakresu obowiązków na stanowisku Z-cy Kierownika Magazynu

Edu-Książka Sp. z o.o.

Jeden z największych dystrybutorów publikacji i materiałów do nauki języków obcych w Polsce, poszukuje kandydata- kandydatki do istniejącego magazynu w Błoniu na stanowisko: Zastępcy Kierownika Magazynu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.