Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Magazynu

PVGROUP.PL sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PVGROUP.PL sp. z o.o.

Azotowa 21

Chorzów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca organizacja i koordynacja pracy magazynu
  • Obsługa procesów magazynowych: rozładunku, załadunku oraz kompletacji
  • Nadzór nad prawidłowym przyjmowaniem, wydawaniem i składowaniem towarów/opakowań w magazynie,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Weryfikację stanów magazynowych
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród klientów oraz firm dostawczych
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu
  • Uprawnienia UDT
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane: certyfikat f-gazy

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • praca poniedziałek - piątek w godzinach 8:00-16:00
  • dofinansowanie karty multisport
  • darmowa kawa, herbata oraz napoje bez limitu
  • służbowy telefon
  • parking dla pracowników
  • wyjazdy integracyjne
  • wynagrodzenie premiowane za dobre wyniki
  • jeśli stawiasz na rozwój - możesz rozwijać się dzięki szkoleniom oraz być odpowiedzialnym za kształtowanie pracy całego zespołu

O nas

Hurtownia Fotowoltaiczna PVGroup zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową zatrudni osobę na stanowisku: KOORDYNATOR MAGAZYNU.

Zastępca Kierownika Magazynu, Azotowa 21, Chorzów