Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Magazynu ds. e - commerce

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    dołącz do naszego zespołu

    Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów wyposażenia wnętrz z szeroką ofertą mebli, dekoracji
    i akcesoriów. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów wielu producentów z Polski i zagranicy
    oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja pracy podległego zespołu magazynierów
    • Obsługa sytemu magazynowego w zakresie przetwarzania zamówień Klientów
    • Nadzór nad terminowością wysyłek e-commerce
    • Bieżąca współpraca z biurem e-commerce
    • Obsługa załadunków, tworzenie dokumentów wysyłkowych
    • Obsługa zwrotów e-commerce
    • Utrzymanie wysokich standardów pracy podległego działu

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenie średnie
    • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku brygadzista\lider\kierownik lub podobne
    • Doświadczenie w kierowaniu kilkunastu osobowym zespołem pracowników
    • Gotowości do bezpośredniego zaangażowania w pracę zespołu
    • Podstawowej znajomości działania systemów ERP\WMS
    • Podstawowej znajomości MS Excel
    • Uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi
    • Elastyczność (praca na II zmiany)

    Zatrudnionym oferujemy:

    Stabilne warunki zatrudnienia
    Atrakcyjny pakiet socjalny
    Prywatną opiekę medyczną

    Pakiet sportowy

    Uczestnictwo w szkoleniach
    Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Dobrą atmosferę pracy

    Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

    W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych"

    www.agatameble.pl

    Zdajemy sobie sprawę, że każdy z pracowników naszego przedsiębiorstwa jest współautorem sukcesu jaki osiągamy wspólnie od blisko 60 lat jako AGATA S.A., dlatego zatrudniane przez nas osoby powinna cechować wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i skuteczność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz kultura osobista.