Oferta pracy

Zastępca kierownika magazynu handlowego (Brygadzista)

VOSTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Adama Mickiewicza 155

Zarzecze (pow. niżański)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą danego działu magazynu,

  • ścisłe przestrzeganie wykonywania planów przyjęć magazynowych oraz wysyłek,

  • realizacja nałożonych zadań magazynu, zarówno ilościowych jak i jakościowych,

  • dążenie do podnoszenia poziomu jakości składania tras wysyłkowych poprzez:

  • dokładne i sumienne prowadzenie dokumentacji

  • organizowanie stanowisk pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami BHP i p.poż i egzekwowanie ich przestrzegania przez podległych pracowników,

  • nadzór i odpowiedzialność za szkolenie stanowiskowe BHP podległych pracowników oraz zaznajamianie ich z obowiązującymi procedurami, przepisami i instrukcjami w tym instrukcjami wózków, instrukcjami składowania, paletyzowania oraz instrukcjami konserwacji i eksploatacji,

  • dbanie o sprawność środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem,

  • organizowanie, przygotowanie i prowadzenie prac, uwzględniając zabezpieczenie pracowników przed wypadkami przy pracy, chorobami zawodowymi i innymi chorobami związanymi z warunkami środowiska pracy,

  • dostarczanie pracownikom odzieży i obuwia roboczego według obowiązujących w firmie procedur,

  • dbanie, aby wózki widłowe i urządzenia oraz ich urządzenia ochronne były utrzymywane w stanie sprawności technicznej i czystości zapewniającej użytkowanie ich bez szkody i zdrowia pracowników,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na okresowe przeglądy i remonty wózków i urządzeń, a także regałów,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze zarządzania magazynem

  • umiejętność organizacji pracy podległego zespołu

  • znajomość zagadnień logistycznych (transport, zaopatrzenie)

  • zaangażowanie, samodzielność, samodyscyplina

  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + nagrody)

  • stabilne zatrudnienie na długi okres

  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

Marka Voster wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Drzwi oraz ościeżnice Voster – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym designem i trwałością.

Voster to firma polska, rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkujących drzwi w Polsce. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów.

Realizując naszą strategię kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę.

Przewiń do profilu firmy