Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Kierownika magazynu

Siegenia-Aubi Sp. z o.o.

  • Ossowskiego 64, Kluczbork
    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Ossowskiego 64

Kluczbork

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Magazynu.

  • Budowanie zaangażowania i rozwój podległych Pracowników.

  • Planowanie zasobów w celu realizacji założonych celów.

  • Zapewnianie płynnego i efektywnego łańcucha przepływu materiału.

  • Realizacja i nadzór nad projektami.

  • Ciągłe doskonalenie procesów magazynowych.

  • Planowanie i nadzór nad inwentaryzacją.

  • Planowanie załadunków oraz rozładunków.

  • Nadzór nad zgłaszanymi reklamacjami.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPoż w obszarze magazynu.

  • W pierwszym etapie będzie to szkolenie z zakresu gospodarki magazynowej SIEGENIA.

  • Docelowo - objęcie stanowiska Kierownika Magazynu i samodzielne zarządzenie podległym obszarem.

Nasze wymagania

Masz doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i potrafisz ich angażować?

Znasz procesy magazynowe oraz zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa?

Znasz język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym?

Posiadasz umiejętność raportowania i prezentacji danych?

Jesteś zorientowany na realizację celów?

Posiadasz wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne?

Chcesz się rozwijać i docelowo zająć stanowisko Kierownika Magazynu?

Szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy

  • interesującą i rozwijającą pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji;

  • inspirujące i rozwijające zadania umożliwiające ciągły rozwój;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (stałe wynagrodzenie +premia roczna + pakiet benefitów);

  • nowoczesny sprzęt i ergonomiczne wyposażenie stanowiska pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne