Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Magazynu

LINAREM GROUP sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy i wsparcie Kierownika w zarządzaniu podległym Zespołem
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie prac magazynowych
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu obowiązków (komplementacja zamówień, przyjmowanie dostaw itp.)
  • przygotowywanie raportów i zestawień pracy magazynu
  • dbanie o standardy bezpieczeństwa pracy na magazynie
  • efektywna współpraca z Działem Realizacji i Logistyki

Oczekujemy:

  • doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, systematyczność i inicjatywa w działaniu
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania Zespołem
  • skrupulatność, uczciwość i punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowy system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne