Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Magazynu

  • Kraków, Wieliczka, małopolskie
  • Kierownik
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    7R Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o w związku z dynamicznym rozwojem w Wielickiej Strefie Ekonomicznej poszukuje pracownika na stanowisko:

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Kokotów

    Zakres zadań na powyższym stanowisku:

    • Wsparcie Kierownika Magazynu w planowaniu i koordynacji pracy magazynierów
    • Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją bieżących operacji magazynowych
    • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji i rozliczeń magazynowych w systemie informatycznym
    • Kontrola i optymalizacja procesów magazynowych,
    • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek, nadzór nad przyjmowaniem dostaw
    • Nadzór nad utrzymaniem sprawności środków transportu wewnętrznego
    • Współpraca z dostawcami w zakresie usług
    • Uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych
    • Kontakt z klientem.
    • Wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej
    • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

    Wymagane kompetencje:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
    • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu pracowników
    • Doświadczenie w pracy z systemem klasy WMS
    • Praktyczna znajomość procedur i systemów gospodarki magazynowej
    • Zdolności organizacyjne
    • Dobra znajomość obsługi komputera – MS OFFICE
    • Dyspozycyjność
    • Asertywność
    • Inicjatywa w kwestiach zmian mających na celu nieprzerwalne podnoszenie efektywności procesów logistycznych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stałe wynagrodzenie i system premiowy proporcjonalny do wyników ilościowych i jakościowych
    • Miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz!

    bottom