Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Magazynu

Wydawnictwo TELEGRAPH sp. z o.o.

Rewolucji 1905 roku 50

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta biznesowego (B2B)

  • Koordynowanie pracy magazynu, nadzór nad podległym zespołem pracowników

  • Planowanie i koordynowanie przepływu towarów z zachowaniem zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym, prawidłowe ich uzupełnianie, dbanie o bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • Sprawowanie nadzoru nad procesem kompletacji

  • Ścisła współpraca z działem zaopatrzenia i produkcji

  • Przestrzeganie przepisów i standardów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy i zarządzaniu magazynem.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi

  • Umiejętność pracy w zespole, planowanie i organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności organizacyjne

  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę jednozmianową

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Wydawnictwo TELEGRAPH Sp. z o.o. jest firmą z branży poligraficzno-reklamowej istniejącą na rynku polskim ponad 30 lat. Projektujemy i produkujemy kalendarze, notesy, wyroby papiernicze oraz świadczymy usługi introligatorskie.

Przewiń do profilu firmy