Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Magazynu Logistycznego

  • Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

    Miejsce pracy:Kopytów

    Do naszego Oddziału w Kopytowie k/ Warszawy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA MAGAZYNU LOGISTYCZNEGO

    Twoje obowiązki:

    • kierowanie podległym zespołem około 140 pracowników;
    • planowanie (także w systemie równoważnym), rozliczanie i analizowanie czasu pracy
    • kontrola prawidłowego przebiegu procesów magazynowych;
    • przygotowywanie analiz mierzących efektywność procesów logistycznych, jak również budżetów oraz kalkulacji;
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie jakości świadczonych usług;
    • budowanie relacji i kontakt z Klientami;
    • kontrola stanu technicznego magazynu oraz urządzeń magazynowych.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • doświadczenie w zarządzaniu  zespołem pracowników;
    • znajomość prawa pracy;
    • bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających pracę w magazynie (WMS, Excel);
    • umiejętność tworzenia budżetów magazynowych;
    • zdolność myślenia analitycznego i ustalania priorytetów;
    • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, wyniku finansowego i jakościowego;
    • inicjatywa w zakresie wprowadzania optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności procesów logistycznych;
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
    • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki/zarządzania gospodarką magazynową będzie dodatkowym atutem;
    • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

    Oferujemy:

    • doświadczenie w międzynarodowej firmie;
    • indywidualnie dopasowany plan rozwoju;
    • program szkoleń wprowadzających;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • opiekę medyczną Medicover (pakiet indywidualny lub rodzinny).

    Nie czekaj! Aplikuj! Czekamy na Ciebie! :) :) :)

    Na Państwa pytania odpowie:

    Osoba kontaktowa:

    Robert Tymiński
    tel. 785 050 094

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.