Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Magazynu - Magazynier

Bioetanol AEG sp. z o.o.

  • Bydgoska 4, Chełmża
    Chełmża, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bydgoska 4

Chełmża

Twój zakres obowiązków

  • odbiór podstawowych produktów do magazynu głównego,

  • właściwe przechowywanie produktów zgodne z przepisami P.POŻ i BHP

  • wydawanie podstawowych produktów

  • sporządzanie podstawowych wyrobów chemicznych na bazie produktów

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej i wysyłkowej

  • udział w inwentaryzacjach

  • wydawanie poleceń w zastępstwie kierownika magazynu

Nasze wymagania

  • samodzielności na stanowisku,

  • uczciwości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu wyrobów chemicznych – ale nie konieczne,

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego – ale nie konieczne

To oferujemy

  • praca głównie na 1-szą zmianę z możliwością okresowej pracy zmianowej w godzinach do 18:00 h oraz w wybrane weekendy,

  • udział w kosztach dojazdów do pracy spoza miasta siedziby firmy w ramach dopuszczalnych limitów

  • niezbędne szkolenia zawodowe, w tym w zakresie obsługi wózka widłowego

  • pracę w zgranym zespole w stabilnej firmie na czas nieokreślony

  • korzystne warunki płacy w tym system premiowy,

O nas

Bioetanol AEG Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmży, czołowy producent w kraju, wyrobów chemicznych na bazie skażonego alkoholu etylowego oraz biokomponentów do paliw.