Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika magazynu

Vorstahl

Vorstahl

Główna 9A

Nowa Wieś (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w bieżącej pracy w magazynie wysokiego składowania

  • nadzór nad podległym zespołem: planowanie i organizacja pracy, rozliczanie z powierzonych zadań oraz czasu pracy,

  • nadzór nad prawidłową pracą magazynu w oparciu o obowiązujące procedury,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ,

  • optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • bieżące zadania zlecone przez Kierownika,

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość procesów magazynowych

  • umiejętność logicznego myślenia

  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w systemie WMS w środowisku COMARCH.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • pakiet szkoleń wewnętrznych

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Vorstahl

Vorstahl jest marką oferującą narzędzia ręczne i elektronarzędzia, wybierane przez użytkowników z szeroko rozumianej branży budowlanej, jak również majsterkowiczów, zwracających uwagę na wysoką jakość produktów, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Produkty spełniają rygorystyczne normy jakości, gwarantowane przez międzynarodowe jednostki certyfikujące. Vorstahl to produkty powstałe z myślą przede wszystkim o użytkownikach, dla których podstawowym kryterium wyboru jest jakość i innowacyjność.

Generalnym dystrybutorem marki Vorstahl w Polsce jest Global Airline Services Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy