Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Magazynu

  • Piła, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo branży ochrony środowiska, specjalizujące się w projektowaniu i budowie komunalnych oczyszczalni ścieków, poszukuje do Działu Produkcji Urządzeń, kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piła
    nr ref. 03/2018

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za wydawanie produktów z magazynu na zlecenia produkcyjne,
    • nadzór nad prawidłowym przyjęciem i wydaniem wyrobów pod względem ilościowym oraz jakościowym,
    • odpowiedzialność za zgodność rejestracji w systemie magazynowym, a stanem fizycznym,
    • odpowiedzialność za prawidłową obsługę wózków widłowych,
    • odpowiedzialność za prawidłowe przyjmowanie, rejestrację oraz odpowiednie oznakowanie dostaw materiałów i surowców zamówionych do produkcji.

    Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętności budowania relacji w zespole,
    • uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny,
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży metalowej),
    • umiejętność zarządzania zespołem w obszarze magazynu,
    • praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED itp.),
    • bardzo dobra znajomość zagadnień BHP.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę,
    • adekwatne do obowiązków wynagrodzenie,
    • rozwój i zdobycie nowych doświadczeń zawodowych,
    • umowę o pracę, pełen etat.

    Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny), z podaniem nazwy stanowiska i nr ref. 03/2018, prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub EKOLOG sp. z o.o., 64-920 Piła, ul. Wapienna 36.

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.